| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 10:09 Заглавие: |
|
|
Точно тоя уред дето пише че е за 80лв аз го купих за 50лв Модела е DM6243.Има го в магазините на Пасат. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мульо Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2004 Мнения: 929 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 11:52 Заглавие: |
|
|
Не много отдавна имаше и варианта MY6013 - мери само капацитет от 200 pF до 20000 uF. Продаваха ги Електронинвест, но напоследък нещо не ги виждам. Мисля, че същите, но с някаква китайска марка имаше в Конрад /до кино Тракия/. Виж и при Братан - имаше аналог на Велеман /DVM6013/, не съм обръщал внимание дали още стои на витрината /052 601155 - може да питаш/.
Последната промяна е направена от мульо на Пет Фев 09, 2007 12:03; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marinov Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 130 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Фев 09, 2007 12:02 Заглавие: |
|
|
В конрад има LC-метри единия за 32 а другия за 39 !  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vstoykov Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2005 Мнения: 327 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yani kokas Опитен потребител


Регистриран на: 14 Юни 2006 Мнения: 326 Местожителство: Дупница/София/
|
Пуснато на: Съб Фев 10, 2007 20:41 Заглавие: |
|
|
Не сте ли си мислили за чакащ мултивибратор+измервателна система!!!
Май на теория с това нещо може да се измерват капацитети и разни други
работи-обороти и тн.
 _________________ Всеки щепсел контакта да си знае ,да се пази
да не се зарази и ако клемите зацапа,
некой друг да тока да изцака... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мульо Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2004 Мнения: 929 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dtmf Опитен потребител

Регистриран на: 17 Сеп 2005 Мнения: 391
|
Пуснато на: Пон Фев 12, 2007 23:08 Заглавие: Re: Измерване на капацитет |
|
|
| borko 30 написа: | | Здравейте,уредът ми има всичко което ми трябва обаче не мери капацитет на кондензатори.Моля ако някой има схема за надеждна приставка към моя уред за кондензатори , ако може и за индуктивност да прати. |
20 лв ми струваше уреда от магазин китайски "всичко за 1 лв" Много съм доволен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Фев 12, 2007 23:57 Заглавие: |
|
|
Слушай бе ДТМФ ,какво искаш да ми кажеш с това че ТВОЯ УРЕД Е ОТ ЛЕВЧЕТО И МЕ ЦИТИРАШ .Това че съм нов участник във форума не значи че се занимавам с електроника от вчера!Предполагам КОЛЕГИТЕ от форума ме разбират за какво питам .Ти къв си ,голям спец ли,сигурно като си сменяш бушоните сам и се мислиш за длъжен да се подиграваш на другите .Сигурен съм че по отношение на електрониката ще те сложа в малкия си джоб с опита който имам ,ама аиде да запазим добрия тон  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|