 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Van4ovski Нов потребител


Регистриран на: 12 Яну 2007 Мнения: 25 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Апр 05, 2007 10:37 Заглавие: DVD AKAI DVD-T800E няма Vidio сигнал |
|
|
Състав на DVD-to
ФИРМА: AKAI
ТИП АППАРАТА: ПЛЕЕР
МОДЕЛЬ: DVD-T800E
ЧИП: MT1379EE
FLASH: AT49F8LV8011
EEPROM: 24C16N
ОПЕРАТИВКА: M12L16161A X2
ДРАЙВЕР: AT5654H
DVD DRIVE CBD ||
ОПТИКА:
НАЗВАНИЕ ПЛАТЫ: DVD MTK1379 khm280 ver5.1
Няма видио сигнал, след остраняване на дефект във захранването и в механиката DVD-to зачита всичко...но.... Mоля за съвет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Апр 05, 2007 10:49 Заглавие: |
|
|
Едно и също се повтаря всеки път!
Какво означава за теб - няма видеосигнал?
Звук има ли?
Какви изходи има?
Пулт има ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Van Гост
|
Пуснато на: Чет Апр 05, 2007 16:37 Заглавие: |
|
|
| Проблема е решен, оказа се че се видиото изиза през VGA изхода, просто нямах монитор за да пробвам. Закривам темата. Благодарности на RC че се отзова. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|