| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 14:16 Заглавие: PROVISION 14CX7T ДЪМП? |
|
|
Колеги трябва ми дъмп за този телевизор но да е работещ със сигорност. Процесора е ST92195B5B1/PBP. Видео STV2246 Памет 24с08
на шасито пише 40F-TV2K00-0M0. Издърпах един дъмп уж за същия модел но се оказа че процесорите малко се различават в цифрите и телевизора не работи много адекватно.На пример ако превключвам програмите с р+/р- няма нищо настроено но ако ги превключвам с цифрите има настроика.Моля ако някои има дъмп да прати.Благодаря предварително на всички |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 14:35 Заглавие: |
|
|
| заповядай |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 15:01 Заглавие: |
|
|
За съжаление не стават с тези даже не иска да хваща програми  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 15:04 Заглавие: |
|
|
Това е шаси TV2K,изпращам Ви няколко памети,пробвайте. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 15:05 Заглавие: |
|
|
| шаси TV2KОпитаи с този |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 16:25 Заглавие: |
|
|
А някои знае ли дали процесор ST92195B5B1/PBP може да се замени с
ST92195C7B1/MCP. Понеже и двата са от шаси TV2k но единият е въпросният PROVISION а другият е AG. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 16:30 Заглавие: |
|
|
Аз не разбрах защо трябва да се заменя процесора. Не е ли от дъмпа? Ето и от мен един точно за този процесор. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 18:44 Заглавие: |
|
|
| mitachi написа: | | Аз не разбрах защо трябва да се заменя процесора. Не е ли от дъмпа? Ето и от мен един точно за този процесор. | С всички дъмпове които ми изпратиха колегите и са за точно този процесор,няма резултат.Телевизора заработва нормално за 3 4 мин и проца забива Ако някои пък се сеща за причина да забива проца да ме светне с идея.Разкачал съм локалната клавиатура IR приемника но резултат няма.Подмених и кварца 4мхц пак нищо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|