| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bachev Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 159 Местожителство: плевен
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 13:33 Заглавие: Схема TV Електроника Ц-432 |
|
|
| Колеги, трябва ми схема на тази антика или поне на захранването.Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 13:36 Заглавие: |
|
|
Провери си пощата и приеми моите искренни съчувствия
Един съвет - ако има как - не се захващай, особенно ако проблема е в захранването. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 15:11 Заглавие: |
|
|
Нека първо да види дали има сложена платка за ПАЛ че ако няма не си заслужава да го прави захранването . _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 17:06 Заглавие: |
|
|
Имам, ако все още държиш да се "самобичуваш" , ще я изпратя, но е с доста лошо качество. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 19:18 Заглавие: |
|
|
Трябва утре да проверя в бърлогата си май че имам такова телевизорче работещо само дето кинескопа е слаб. Гледам че колегата е от Плевен и ако го имам му го подарявам.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 20:05 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | | Нека първо да види дали има сложена платка за ПАЛ че ако няма не си заслужава да го прави захранването . | На тия май няма място за PAL |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 20:20 Заглавие: |
|
|
На Ц430 няма а на Ц432 има вдясно на кутията място .Аз лично съм слагал на такива телевизорчета само че тогава ги имаше такива платки специално за тях малки по размер с големина като на цигарена кутия .Само утре да не се отплесна да потърся в моргата за телевизорчето.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 20:25 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | | тогава ги имаше такива платки специално за тях малки по размер с големина като на цигарена кутия : |
Даже мисля че нейде ми се въргаля такъв ПАЛ чисто-нов _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 20:27 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | | На Ц430 няма а на Ц432 има вдясно на кутията място . |
Бъркаш моделите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|