 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nepamami Опитен потребител

Регистриран на: 12 Авг 2005 Мнения: 129
|
Пуснато на: Сря Апр 11, 2007 21:19 Заглавие: Схема на усилвател Респром 2120 |
|
|
| Колеги, моля помогнете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yassen Опитен потребител


Регистриран на: 16 Сеп 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 0:55 Заглавие: |
|
|
Виж тук и тук _________________ Младото поколение трябва да възроди Българската електроника |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 18:32 Заглавие: |
|
|
2120 е усилвател на ЛАТ.Схемата му не е публикувана никъде,крайните са BDX 66/BDX 67.При смяната им е много важно да се регулира началният ток -около 100 mA.На платката няма тример,регулировката се прави като резистора,който е там се заменя с тример не по-голям от 500 Ома.След това се мери стойността на тримера и се заменя с постоянен разистор.Цялата процедура е много шибана,но така са го направили.Имам схема на 2090,която е близка до тази на 2120 и може да се ориентираш по нея.Ако те интересува,дай ми мейл на ЛС за да ти я изпратя. _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nepamami Опитен потребител

Регистриран на: 12 Авг 2005 Мнения: 129
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 19:10 Заглавие: Благодаря |
|
|
| Благодаря за информацията и за вниманието. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|