| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Апр 20, 2007 10:56 Заглавие: Sharp 54at-16sc сержизно мену |
|
|
| Здражеите колеги имам един SHARP 54at-16sc ,OSD-то му е изместено много ж дясно,сменях бин опражя се но неработи VOL и не спира като тарси програми. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Апр 20, 2007 11:03 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата,но според мен опитайте и с някой друг бин. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Апр 20, 2007 11:05 Заглавие: |
|
|
| смених 3 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Апр 20, 2007 11:41 Заглавие: |
|
|
| sas сержизно мену не стажа ако може някои да ми прати някои бин които да стажа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Апр 20, 2007 11:46 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви няколко. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пет Апр 20, 2007 12:51 Заглавие: |
|
|
| заповядай |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пет Апр 20, 2007 14:06 Заглавие: |
|
|
| какъв е процесора за управление? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Апр 20, 2007 19:39 Заглавие: |
|
|
| Благодаря жи колеги ,излезе от бин работата е ОК |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пет Апр 20, 2007 21:39 Заглавие: |
|
|
W=В, V=Ж.Това за фонетичната кирилица.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|