| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kasiko Опитен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2007 Мнения: 107 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 8:57 Заглавие: tv LOEWE Chasis-11oc8 |
|
|
| липсващ итеграл в захранването на тв. ic 1511 ако някой разполага със схема .ще съм му благодарен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 10:57 Заглавие: |
|
|
Ако е истинско Loewe в което се съмнявам с тоя номер на шасито който си дал-или TDA4601 или TDA4605.
С колко крака е-с какви чипове е изграден тоя телевизор? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kasiko Опитен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2007 Мнения: 107 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 11:27 Заглавие: |
|
|
| значи истинско LOWE е,IC е с 18 крачета общо( дву редово) тв-то е изграден с MAB80484----- ; SAB3034; SDA2006; TDA3800A; TDA5550; |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 11:38 Заглавие: |
|
|
Шасито трябва да е 110C8!
По принцип има някакви връзки към МЕ26, но нещо не се връзват нещата с това което си писал в първия пост, но не пречи да разгледаш и другите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 13:11 Заглавие: |
|
|
Едната страна на краката да не е на маса? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|