| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Юни 21, 2007 23:54 Заглавие: JVC C-FT21EBU CP-375 |
|
|
Смених процесора и ми трябва сервизно за корекция.Благодаря.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Юни 22, 2007 0:09 Заглавие: Re: JVC C-FT21EBU CP-375 |
|
|
| pavlin v написа: | Смених процесора и ми трябва сервизно за корекция.Благодаря.  | Влиза се със сервизен пулт Имаше и още една гяволия с универсално МАС но някой колега ще трябва да подскаже Ако не свържи се с RC да ти изпрати един |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Юни 22, 2007 0:32 Заглавие: Re: JVC C-FT21EBU CP-375 |
|
|
| fishev написа: | | pavlin v написа: | Смених процесора и ми трябва сервизно за корекция.Благодаря.  | Влиза се със сервизен пулт Имаше и още една гяволия с универсално МАС но някой колега ще трябва да подскаже Ако не свържи се с RC да ти изпрати един |
RC отдавна е полегнал,вземе да го сменим-
Войти можно с универсального пульта MAK 2002 maxi код 1239 . Вход - выход SERVICE кнопка 1- -/-- регулировка размер кадровой -V и +V с нажатой кнопкой SHIFT центровка по вертикали -P и +P с нажатой кнопкой SHIFT центровка по горизонтали кнопки DEC и LOCK с нажатой кнопкой SHIFT регулировка AGC 1- -/-- и 2- -/-- с нажатой кнопкой SHIFT S-COR кнопки А (красная) и В (зеленая) с нажатой кнопкой SHIFT V-SLOP кнопки С (желтая) и D (синяя) с нажатой кнопкой SHIFT R кнопки TV/SAT и ERASE с нажатой кнопкой SHIFT G RADIO и M/S с нажатой кнопкой SHIFT B LNB и H/V с нажатой кнопкой SHIFT кнопка с надписью LOCK запускает автоматическую подстройку AFT _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Юни 22, 2007 0:33 Заглавие: |
|
|
Пратих ти и на мейла още нещо. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Юни 22, 2007 13:47 Заглавие: |
|
|
Благодаря,а за SAILOR PLUS няма те ли идея откъде да го взема.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|