| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fermera Нов потребител

Регистриран на: 01 Юли 2007 Мнения: 2 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 17:30 Заглавие: Повреда в DVD+VCR Samsung CM350 |
|
|
| Предполагам ,че за втори път ми изгоря крайно стъпало на DVD+VCR Samsung CM350 .Кажете към кой сервиз в София да се обърна ,защото не съм доволен от сервиза на К&К. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 18:32 Заглавие: |
|
|
Достатъчно колеги има във форума от София,виж горе в "Потребители"-отфилтрувай по местиживеене или разгледай темата "За търсещите сервиз",която е стикната в "Общи" _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fermera Нов потребител

Регистриран на: 01 Юли 2007 Мнения: 2 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 21:50 Заглавие: |
|
|
| Много ти благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Юли 02, 2007 0:32 Заглавие: |
|
|
Само да има и кой да предлага TAS5110, и сервиза да се наеме да рискува купуване и замяна. Ако гори такова стъпало, явно DVD-то не се ползва по предназначение, а някой се опитва да дигне махалата на ура? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|