| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Genia Опитен потребител


Регистриран на: 15 Ное 2004 Мнения: 203 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Пет Дек 17, 2004 9:31 Заглавие: Проблем със звук |
|
|
| Става въпрос за тв.Schneider 17.1PAL.Дали е възможно от сервизния режим да се включи и стандарт D/K?Другия проблем е че много трудно влизам в сервизен режим защото дистанционното е унив.PILOT.Когато влезна в серв.режим на таблицата се вижда че е вкл.B/G но не мога да отида на позиция за звука!Възможно ли е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Пет Дек 17, 2004 15:40 Заглавие: |
|
|
ako moje6 da dade6 model i s koi 4ipove e moje i da ti pomognem???????  _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Genia Опитен потребител


Регистриран на: 15 Ное 2004 Мнения: 203 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Пет Дек 17, 2004 15:47 Заглавие: |
|
|
| Модела е този който съм написал по-горе.Схемата я изтеглих от eserviceinfo.com.Там има описан начина на влизане в серв.режим.Тунер със МЧУ са в един корпус и не знам кои точно интегрални схеми се използват(в схемат не са дадени)! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Пет Дек 17, 2004 16:44 Заглавие: |
|
|
tova triabva da e s msp 3400 i moje da se pusne ot servce probai pak ako ne stava mu slji pristavka govor _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Genia Опитен потребител


Регистриран на: 15 Ное 2004 Мнения: 203 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Пон Дек 20, 2004 10:28 Заглавие: |
|
|
| Два дни пробвам да влезна в серв.режим и успях 3 пъти.Вижда се че е вкл. само B/G, но не можах да отида до тази опция!Внимателно разгледах схемата и видях че за да работи на система MULTI трябва да се смени тунера с друг и да се сложи външно МЧУ(по схема).Накрая му забих една приставка като смених и ПАВ филтъра и работата стана!Считам темата за приключена! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|