| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Krasi-sz Гост
|
Пуснато на: Чет Дек 16, 2004 14:29 Заглавие: Problem sas zvuka na Samsung |
|
|
Kak da nakaram tel. Samsung cifrov ot Grece da raboti na 5.5/6.5Mhz
kak da vleza v serviznoto meny i kakvo da promenia,za da zaraboti i na dvata standarta 5.5/6.5Mhz?[/quote][/u][/i][/b] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Дек 16, 2004 14:38 Заглавие: |
|
|
| Без модел и шаси никой неможе да ти помогне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Дек 16, 2004 15:29 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | Без модел и шаси никой неможе да ти помогне |
modela e Samsung CB-20F12T,a shasito e KS1A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Чет Дек 16, 2004 16:19 Заглавие: |
|
|
Би трябвало да стане с презапис на паметта.Посочи адрес на който да ти пратим готови дъмпове с които да пробваш.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Дек 16, 2004 16:25 Заглавие: |
|
|
| sacho написа: | Би трябвало да стане с презапис на паметта.Посочи адрес на който да ти пратим готови дъмпове с които да пробваш.  |
Ste sam vi bezkraino blagodaren! / [email protected]/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Дек 16, 2004 17:10 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви няколко памети и входа в сервиз. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Чет Дек 16, 2004 17:15 Заглавие: |
|
|
Моите също ги пратих преди 30 минути предполагам че ще ви свършат работа  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Дек 16, 2004 18:11 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Изпращам Ви няколко памети и входа в сервиз. |
Blagodaria,nadqvam se da uspeq! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
weso Опитен потребител

Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 297 Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo
|
Пуснато на: Пет Дек 17, 2004 19:20 Заглавие: |
|
|
ДА ГОСТА БЛАГОДАРИ НО ТОКУ ЩО ВИЕ С ВАШАТА ИНФОРМАЦИЯ ИЗЯДОХТЕ ХЛЯБА НА НЯКОЙ КОЛЕГА КОЙТО РАБОТИ ЗА ДА СИ ИЗКАРА ПРЕХРАНАТА И СИ ПЛАТИ ДАНЪЦИТЕ  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Дек 17, 2004 20:16 Заглавие: |
|
|
| weso написа: | ДА ГОСТА БЛАГОДАРИ НО ТОКУ ЩО ВИЕ С ВАШАТА ИНФОРМАЦИЯ ИЗЯДОХТЕ ХЛЯБА НА НЯКОЙ КОЛЕГА КОЙТО РАБОТИ ЗА ДА СИ ИЗКАРА ПРЕХРАНАТА И СИ ПЛАТИ ДАНЪЦИТЕ  |
Моите уважения към теб, Весо, но това е свободен форум, не е форума на НБС-СЕТ, където ти можеш да диктуваш условията.
Нищо лично.
Хора сме все пак, нека да си помагаме. Аз лично не бих позволил парите да ни унищожат човещината. Надявам се да има много колеги, които мислят като мен.
А хляб има за всички. Ако техник остане гладен заради един пропуснат ремонт, тогава спукана му е работата. По-добре да си търси друга работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|