| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ПЛАМЕН ЯНЧЕВ Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юли 2005 Мнения: 245 Местожителство: гр БЯЛА СЛАТИНА
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 12:54 Заглавие: Проблем с TV JVC AV2131TEE шаси CL |
|
|
| Здавйте колеги , на това TV шаси CL не му работише захранването и след отсраняване на дефекта TV заработи само със звук но без картина.Високо има защото свети в син фон изписва командите върху екрана но няма видео сигнал нито от видео вхова нито от видео исхода на телевизора.Проверени всички захранващи напрежения на видео процесора/TB1226BN/,сменен е и видео процесора но дефекта е същия.Ако някои може да даде някакъв съвет ще му бъд много благодарен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 12:56 Заглавие: |
|
|
Ако натиснеш и задържиш бутона Display дали ще стане нещо ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 13:05 Заглавие: |
|
|
| има ли електронен ключ за аv-може да е дефектен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ПЛАМЕН ЯНЧЕВ Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юли 2005 Мнения: 245 Местожителство: гр БЯЛА СЛАТИНА
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 13:10 Заглавие: Проблем с TV JVC AV2131 шаси CL |
|
|
| Благодаря ти колега , несъм знаел че от бутона ДИСПЛЕИ е проблема ,закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 14:15 Заглавие: |
|
|
Проблема Ви е в паметта,трябва да се смени,защото ще се върне като рекламация. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 14:24 Заглавие: |
|
|
| Може и да не е задължително след като е имало друг проблем, но не пречи профилактично да се смени. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 14:39 Заглавие: |
|
|
Да RC,може би сте прав,ноакопостои известно време изключен и след това пак трябва да се използва бутона "дисплей" то 100% трябва смяна на паметта. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ПЛАМЕН ЯНЧЕВ Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юли 2005 Мнения: 245 Местожителство: гр БЯЛА СЛАТИНА
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 8:57 Заглавие: Проблем с TV JVC шаси CL |
|
|
| Колеги благодаря ви за съветите , телевизора си го взе клиента но ако се върне ще му сменя паметта. При исклюцване от дистанционното и включване от него телевизора заработва нормално,само когато се включи от телевизора се налага да се натисне бутон ДИСПЛЕИ от дистанционното. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 9:00 Заглавие: Re: Проблем с TV JVC шаси CL |
|
|
| ПЛАМЕН ЯНЧЕВ написа: | | ...само когато се включи от телевизора се налага да се натисне бутон ДИСПЛЕИ от дистанционното. |
Работата тогава е ясна -> памет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|