| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 16:04 Заглавие: Samsung CK-5039TV шаси sct11d-05 звук |
|
|
думп за Samsung CK-5039TV шаси sct11d-05 дали ще можете да помогнете. причината да търся дъмп е в звука. когато се пусни независимо на какав канал усилването кадето се появява отчитане в цифри, започват от около 270 може само да се намалява докато стигне до номер 100 и тогава усилването е нормално. ефексе получава когатосе изключи от режата но кокато не се изключва а стои на стенд баи няма проблеми . пробвах с смяна на дъмпа. приемам всякакви предложения
Последната промяна е направена от BINEV на Пон Юли 23, 2007 16:40; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 16:09 Заглавие: |
|
|
Сложете една празна/FF/,процесора сам ще я инициализира. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 16:26 Заглавие: |
|
|
| мерси дима но намерих дъмп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 18:08 Заглавие: |
|
|
| BINEV написа: | | мерси дима но намерих дъмп |
Дьмпьт преди това програмирахте ли го или не ?
Сменихте ли ел.кондезатора от 22мф кьм SMR-a ? _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 12:16 Заглавие: |
|
|
| думпа е сменен както и кондензаторите в захранването 22uF |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|