 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ivo Ivov Нов потребител

Регистриран на: 30 Авг 2007 Мнения: 14 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Съб Сеп 01, 2007 17:24 Заглавие: |
|
|
| На въпроса колко канален е ако имаш впредвид входовете - 4 линейни входа. Да не отнасям повече критики относно замяната на чиповете, смених STK 4122II с TDA 7294. Когато обмислях замяната взех под внимание това че сменям стерео с моно чипове .... охлаждане, при евнтуална повреда удобството че сменяш изгорелия. Също новия има пълната гама защити - което прави схемата дурако устойчива, не издържах на изкушението да слушкам музичка с MOS крайни транзистори на готините колонки, прави ми ги един майстор в Бургас до пожарната...А за декодера - направен е много "дървено" има усилване отделно на съраунда на центъра и на ляв и десен канал и няма нещо като всичко си е отделно master volume. Goodmans може да е хубава марка но просто усилвателчето си е нисък клас |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Lenux Нов потребител


Регистриран на: 28 Авг 2007 Мнения: 10 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 03, 2007 3:03 Заглавие: Ami.... |
|
|
Ами аз бих казал : _________________ Истината е от "Home Pro" -нагоре !! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
machinow Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 179 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 04, 2007 11:58 Заглавие: |
|
|
Хихихи, купи си евтин ресивър и му вземи квото искаш. Или си купи creative DDTS-100 или нещо подобно. Голя платка не вярвам да намериш, еле па работеща. И ще ти трябват 5, а не 4, канала усилватели, много комутатори, 6-канален потенциометър /може и електронен/ и т.н.
общо взето mission impossible, най-практично е да купиш ресивър с тези екстри и да му закачиш външни стъпала ...... така ша минеш само с 400-600лв  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|