| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Сеп 03, 2007 18:51 Заглавие: orion dvd-2005 какъв е транзистора в захранването? |
|
|
Здравейте, на orion dvd-2005 му е пробил мощния транзистор на захранването. За съжаление е с умишлено изтрит надпис. Ако някой има инфо какъв е транзистора, нека помогне _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Пон Сеп 03, 2007 19:17 Заглавие: |
|
|
| А дали е транзистор или ТОР 227Y, какви са елементите покрай него? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 13:29 Заглавие: |
|
|
За протокола: оказа се наистина транзистор, с BUT11 захранването работи без проблем. _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|