 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Окт 03, 2007 12:40 Заглавие: |
|
|
| jivko написа: | | Точно за тази тема споменах, че не е завършена и не се разбира дали става или не. Може някой да е пробвал нещо подобно с положителен ефект.Благодаря. |
Във тая игра няма "става" и "не става"-тва да не ти е оная работа.
Виж сега от сумати време се опитвам да въведа едно разбиране тука във форума,че цифровите тунери си имат параметри (протокол за управление,захранващи напрежения,изводи и т.н. и т.н.)-и когато тези параметри отговарят-те се заменят.
Когато нещо не отговаря-не се заменят...
Продължава се с един мистицизъм-ама тва с тва може ли-ама не може ли.
Щото така е по-лесно...
Ето ти скромния списък от тунери които ползват същия протокол на управление от процесори-от тях ти ще ги огледаш хубаво,като параметри,изводи,захранващи напрежения,МЧ и т.н. и ще си отбереш кой става-
DT5-BF14D 38,9
DT5-BF18D 38,9
DT5-BF18P 38,9
DT5-BF70D 38,9
ENV57D13G3 (Z7) 38,9
ENV57D44G3 38,9
ENV59D68F1 38,9
ENV59D68F1E1
ENV59D89G3 38,9
ENV59DA8G3 38,9
ENV87D12G3 ( Z8 ) 38,9
EWT-5F3HA2-E16W 38,9
KS-H-140 E 38,9
KS-H-140 EA 38,9
KS-H-140 O 38.0
KS-H-140 OA 38.0
KS-H-142 EA 38,9
KS-H-146 EA * 38,9
ST6HD64 38,9
TAEC-G020D (TBS-?) 38,9
TAEC-G671D 38,9
TAEL-G156D 38,9
TAEL-G253D 38,9
TAEL-G574D_(TBS) 38,9
TAEL-G576D 38,9
TAEL-G671D 38,9
TAEM-G001D 38,9
TAEW-G005D 38,9
TECC0949PG35A (LNA-?) 38,9
TECC0949PG40A (S) 38,9
TECC0949PL35A (LNA-?) 38,9
TECC2849PG29A(S) 38,9
TECC2949PG35B 38,9
TECC2949PG35W 38,9
TECC2949PS358 38,9
TEDE9-004A 38,9
TEDE9-204B
TEDE9-226A 38,9
TEDE9-313A 38.0
TEDE9X226A 38,9
TELE9-117A 38,9
TELE9X062A 38,9
TU8PSA03D 38,9
TUHAF4EG-775F2 38,9
TUMLF4EG-775F2 38.9
UVE25-EW65D 38,9
UVS2051-CWPH 38,9
СК-В-218AС 38.0
СК-В-218С 38.0 _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Последната промяна е направена от Bojilov на Сря Окт 03, 2007 12:46; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Сря Окт 03, 2007 12:41 Заглавие: |
|
|
| Скоро заменях същия тунер в същото шаси с KSH146EA.Съпротивлението от +30В. към тунера 18кО(смд) се закъсява иначе 30-те волта падат.И под самия тунер има мосчета прехвърли ги от другата страна ,защото при монтажа на KSH може да опрат в корпуса му. KS-H146EA го купих от АСВО за 11лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Сря Окт 03, 2007 12:53 Заглавие: |
|
|
| Ето това е вече отговор. Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|