 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ShaGratH^ Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юли 2006 Мнения: 453 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 12:01 Заглавие: |
|
|
То напрежението няма да падне под допустимото, споко.Предполагам, че на апарата ти като почне да ми га индикатора и след малко изключва гърч до дупка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shulio Активен потребител

Регистриран на: 22 Авг 2007 Мнения: 76
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 16:55 Заглавие: |
|
|
| Доколкото имам опит с Canon (4 години) индикатора за изтощени батерии се появява няколко снимки преди да изгасне напълно.Така че нема страшно.Ама за всеки случай като ги свалиш първо ги разреди и тогава. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sheki Опитен потребител


Регистриран на: 17 Дек 2002 Мнения: 425 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Пет Окт 12, 2007 0:36 Заглавие: |
|
|
| shulio написа: | Аз съм с Canon PowerShot A610 преди бях с А75 а още по преди с Photoclip.Само Photoclip-a правеше проблем като описания.Отначало работеше добре обаче след известно време започна да ламти за ток.Слагах нови батерии правех няколко снимки гася го,пробвам да го включа на другия ден и не става - няма ток.Така и не намерих решение на въпроса.Преминах на друг апарат и се родих.А за батериите от 3.5 години някъде ползвах едни GP 2300 (от магазинчето за батерии в илиенци) зарядното най обикновено (пак от там).Зарежда със 600мА/Н след като зареди батериите преминава в режим Stand By.Tа въпросното зарядно има функция Reset за премахване на лошата памет.Всеки път като зареждаш премахваш лошата памет после разреждаш и тогава заряд.Така GP 2300 изкараха 3.5 години.Преди един месец отидох пак там да си взема нови,но нямаше такива точно затова взех като теб Sanyo 2700.Апарата ми е с 4 батерии.Още с първото зареждане преди около месец както казах направих почти 1000 снимки (сватби,панайри) и още има ток.Направо ме изненадаха тези Sanyo за 5 лв бройката. |
и аз съм със пауершот А610 на Canon .. с 4 -ри батерии по 2300 ма-часа Униросс по 800 снимки нащраквам .. стига да не си играя и да ги разглеждам постоянно батериите никога не ми са се разреждали когато ги оставя във апарата, снимам докато не изгасне и не каже да сменя батериите някои апарати не работят добре с 1,2в акомулатори.
п.с. апарата го избирах по няколко критерия : съвместима памет, захранващи батерии (4-те батерии са голямо предимство стига да не ви притеснява размера на апарата) , подвижен дисплей .. много е удобен а качеството на снимките е много по добро от Самсунг ,НР или Пентакс .. _________________ http://mikrotik-bg.net/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgi`` Гост
|
Пуснато на: Пет Окт 12, 2007 13:47 Заглавие: |
|
|
Искам да попитам колегите фотографи в софтуера за canon powershot a570 is има опция да го използвам като web камера и също да мога да снимам през компютъра, обаче опциите са сиви (неактивни). Някой може ли да ми помогне да разбера къде е проблема ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|