 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пон Окт 15, 2007 18:05 Заглавие: дистанционно за Daewoo DUA-3291GB |
|
|
Телевизорът е внос от англия и не е при мен ,имам само снимка на дистанционното от клиентското описание:
http://store3.data.bg/ivpav/shemi/daewoo.gif
Помагам на колеги ,ще се радвам ако получат помощ и от вас!
Подробна информация освен снимката нямам, телевизорът е заключен и не му работят бутоните на панела. Някакви кодове заместители възможни замянки .... всичко ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Окт 15, 2007 18:59 Заглавие: |
|
|
Модела който е даден е или сбъркан или доста странен .
Най-вероятно ще се намери някакъв заместител на дистанционното, но на първо време могат да опитат дали ще се обади на FRC5485, P4218.
Пък после ще му мислим по-нататък.
Edit:
Значи, модела е DUA-3291GB
От тук [url=http://www.devicemanuals.com/guide/Television/Daewoo/Daewoo-CRT-TV-DUA-3291GB-(ENGLISH)-User's-Guide-TVRjd056ST.html]user manual[/url], шаси CP770.
Но подозирам, че ще има доста "ядове" и те няма да са свързани само с дистанционното . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пон Окт 15, 2007 21:46 Заглавие: |
|
|
Благодаря на RC за отзивчивоста, за съжаление единствената информация която имам за ТВ-то е този сниман лист,хвърлих го направо във форума,поради липса на време.Телевизора се намира в друг град за това за проблемите му мога да съдя само ако мятам боб . Хората казаха, че е заключен от деца но наистина може и да има друго . Утре ще им кажа да проверя работят ли тези дистанционни и дано е само това иначе, като гледам шасито тв-то ще е голямо и грозно та дано не се наложи да се отваря  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|