| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 8:13 Заглавие: bmw bavaria c business rds |
|
|
Колеги въпросният касетофон е за разкодиране.Паметта му е Р2100
За пръв път се сблъсквам с такава памет.Ще съм благодарен ако някои ми каже с какъв програматор се чете или дали може да се прочте с пони прог или iprog като някоя друга памет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 10:22 Заглавие: |
|
|
Velo с Понито не става и Siprog-a също има точно прог.за тях.Ако искаш ела до сервиза да я прочета!! _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 13:09 Заглавие: |
|
|
| Поне кажете с коя програма се чете тая памет и от каде да я изтегля |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 13:34 Заглавие: |
|
|
| velo написа: | | Поне кажете с коя програма се чете тая памет и от каде да я изтегля |
begay kım po6tata  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 14:06 Заглавие: |
|
|
Ба си пияния пощалион. Още не е пристигнал. Но все пак бате сънко
си е направо за целувки |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 14:24 Заглавие: |
|
|
| velo написа: | Ба си пияния пощалион. Още не е пристигнал. Но все пак бате сънко
си е направо за целувки |
İzpratih kvoto trebva na po6tata s butilka yeni rakı po6talyana moje za tuy da e zakısnyal sigurno ve4e e v Dimitrovgrad uspeh  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|