| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 11:14 Заглавие: Домашно кино Philips HTS3500S - firmware |
|
|
Някой ако има фирмвер за Philips HTS3500S с кирилица моля да прати.След опит за ъпдейт от клиента беше умряло.Вече работи с бин за 3300 ,но няма кирилица при субтитрите.Чипсета е на Медиатек. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 11:55 Заглавие: |
|
|
| Имате поща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 12:45 Заглавие: |
|
|
| capitani написа: | | Имате поща. |
Благодаря.Тези ги имам.Ако не си наливал тези от зипа да знаеш че не работят.По ми се искаше ако някой колега е чел файл от работещо такова.С мейкъра видях ,че в OSD папката има и букви на кирилица-но това ще се разбере утре като дойде пулта да се разходя по менютата _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|