 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
colbi Активен потребител

Регистриран на: 21 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Вто Окт 23, 2007 13:12 Заглавие: TV AIWA A215KE Грмнало захранване от хлебарки схема |
|
|
| Колеги доста елементи са се стопили около стр .търср схема . Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Окт 23, 2007 17:18 Заглавие: |
|
|
Имате поща ; можехте да дадете състава на айвата-по-лесно
е за онези ,които искат да Ви помогнат  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Окт 23, 2007 21:44 Заглавие: Re: TV AIWA A215KE Грмнало захранване от хлебарки схема |
|
|
| colbi написа: | | Колеги доста елементи са се стопили около стр .търср схема . Благодаря предварително. |
Едва ли са много гръмналите елементи. предполагам, че са два R-a, единия е 100 ома, другия 1,8 к. Естествено, има и един високоволтов кондензатор 1 nf/1000v, който е добре да го смениш със същия капацитет, но на 2000v. Използвай търсачката, тя ще ти помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|