| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 8:27 Заглавие: Daewoo-F14A5 (CP375S) -дъмп. |
|
|
| Търся дъмп за този ТВ. В интернет намерих два ,но нямат DK. А нямам сервизно ДУ. Предполагам ,че ще станат и от други 14" с това шаси. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 9:06 Заглавие: |
|
|
Има писано доста за това шаси и начина за влизане в сервиз. В общи линии става със серв. пулт R30SVC. А дъмп - работещ и проверен (понеже имам такъв ТВ - мой си е и работи ОК) мога да ти пратя. Но мисля, че BG и DK не се пускат от сервизен режим, но може и да бъркам.
P.S. бина е от 21" телевизор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 9:50 Заглавие: |
|
|
| ivan1959 написа: | Но мисля, че BG и DK не се пускат от сервизен режим, но може и да бъркам.
|
Да прав си.Чак сега видях на капака че ТВ. си е бил само на BG .Ама и мургавия клиент хубаво лъже. Смених му ПАВ-а ,сложих един кварц на 6.5 и проговори. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 10:15 Заглавие: |
|
|
Радвам се, че си се справил.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|