| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marian Опитен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 157
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 10:00 Заглавие: philips шаси gr2.1 |
|
|
| проблема е катосе вклучи трагва високо и минава в стенбаи отка4ам на TDA8385 стенбая светва бял екран с обратен ход захранването е 148в ускорявастото е над 1000в и преьжарля кам маса тхо е сменено предо половин година имам сам нения кам него но нее изли6но някоя идея. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 11:41 Заглавие: |
|
|
Вероятно е ТХО.
ТХOто като е сменяно да не сложено HG-със него съм брал същите номера.
Като го пуснеш принудително скрийна въобще ли не се регулира до някакво нормално напрежение?
Тия 1000В да не идват през някаква утечка в кинескопа?Я пробвай със свалена платка на кинескопа пак ли идват. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 14:31 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | Вероятно е ТХО.
ТХOто като е сменяно да не сложено HG-със него съм брал същите номера.
Като го пуснеш принудително скрийна въобще ли не се регулира до някакво нормално напрежение?
Тия 1000В да не идват през някаква утечка в кинескопа?Я пробвай със свалена платка на кинескопа пак ли идват. | сас свален е са6тия ефект 6ляпа кам маса и не се регулира тхо то е нр 48лв моге и да е фал6иво |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 15:11 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | сас свален е са6тия ефект 6ляпа кам маса и не се регулира тхо то е нр 48лв моге и да е фал6иво |
Като гледам гледам на там отиват работите.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 15:57 Заглавие: |
|
|
Само като идея(при условие,че всичко около тхо е нормално):
Като гледам по схема 1000в ще се получат, ако потенциометъра
SCREEN е прекъснал откъм масата.Т.е 1000в-те да се подадат
на външен потенциометър или през делител и оттам на G2  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marian Опитен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 157
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 10:23 Заглавие: |
|
|
| emoome написа: | Само като идея(при условие,че всичко около тхо е нормално):
Като гледам по схема 1000в ще се получат, ако потенциометъра
SCREEN е прекъснал откъм масата.Т.е 1000в-те да се подадат
на външен потенциометър или през делител и оттам на G2  | пробвах и така но нестава за6титата пак изклу4ва |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 10:55 Заглавие: |
|
|
| marian написа: | | emoome написа: | Само като идея(при условие,че всичко около тхо е нормално):
Като гледам по схема 1000в ще се получат, ако потенциометъра
SCREEN е прекъснал откъм масата.Т.е 1000в-те да се подадат
на външен потенциометър или през делител и оттам на G2  | пробвах и така но нестава за6титата пак изклу4ва |
ново тхо  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|