| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 15:27 Заглавие: Заключен PHILIPS 21HT3152/01 |
|
|
Колеги,как да отключа въпросният Филипс?На половината канали изписва"LOCKED",не може да се настройва,да се регулират яркост,контраст,цвят.Видео ТДА8362Е,на процесора има лепенка на която пише ver. 1.4.Ако се наложи ще я махна.Шасито е AA5H.1(не съм сигурен)На предният панел на ТВ-то има три бутона:звук/програми,-,+.Лошото е че няма и ДУ.
Под ръка имам едно RC8207 с него превключвам канали и звук(то с почти всички от Филипс ще станат). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 16:02 Заглавие: |
|
|
Шасито по-скоро ти е Anubis S и вероятно е в Hotel режим.
Номера с 38 програма и т.н. ....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 16:09 Заглавие: |
|
|
| Ако става за въпрос с прог- и звук- тук не е така.Програмите и звука са един бутон.ТВ-то е 100 канала и никакво меню не мога да изкарам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 16:27 Заглавие: |
|
|
Опитайте да сложите нова памет,или да изтриете оригиналната с програматор.Опитайте също и без памет. _________________ LZ4XH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 16:29 Заглавие: |
|
|
Този модел е правен с различни шасита | Код: | 21HT3152 AA5H.1 PS1996
21HT3152 A7H.1 PS1997
21HT3152 A7H.1 PS1998 |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 16:37 Заглавие: |
|
|
Значи шасито е точно това AA5H.1
Ако това има някакво значение на Филипса пише HOTEL TV
Сега ще пробвам с дъмп-а
С дъмпа се отключи но сега друг проблем.Излиза меню за настройка със следните опции:
1 LANGUAGE ...
2 CONFIGURATION ...
3 NUMBER OF PROGRAMS ...
4 TV INSTALATTION ...
5 RADIO INTALATTION ...
6 PARAMETER SETTINGS ...
Мога да се движа по менюто но не мога да влезна в опциите.Може би трябва друго ДУ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrin_67 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 341 Местожителство: БУРГАС
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 17:09 Заглавие: |
|
|
| мисля че на ДУ.трябва да имаш бутон ОК с него се влиза |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 17:15 Заглавие: |
|
|
С това трябваше да започнем.Ако на ТV-то пише HOTEL TV,това означава ,че TV-то е направено специална поръчка за хотели. Това означава, че или има специален софтуер или специален хардуер.И ще ви се наложи да го преработвате на стандартен TV. _________________ LZ4XH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 17:17 Заглавие: |
|
|
В пулта с който го мъчиш няма част от навигацията и някои други бутони.
Пробвай с P1696, FRC2081 да видим дали това ще помогне за решаването на проблема с новия дъмп.
PHILIPS 21HT3152 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|