| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 19:38 Заглавие: Купувам дисплей за Sony Ericsson T610 |
|
|
Купувам дисплей за Sony Ericsson T610  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lucianno Активен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 57 Местожителство: blagoevgrad
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 15:51 Заглавие: |
|
|
| Имаш отговор от мен във един друг форум ,имам такъв дисплей ,ако не пиши ми на ЛС. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikpesh Опитен потребител

Регистриран на: 07 Апр 2007 Мнения: 168 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 21:18 Заглавие: Дисплей за Sony Ericsson T610 |
|
|
Търся дисплей за Sony Ericsson T 610.
За предложения на ЛС. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
Пуснато на: Сря Окт 31, 2007 18:21 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lucianno Активен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 57 Местожителство: blagoevgrad
|
Пуснато на: Чет Ное 01, 2007 0:21 Заглавие: |
|
|
Не разбирам ,днес 31.10.2007 трябва да си получил пратката от мен?
Виждам че търсиш ,аз съм ти пратил още вчера по еконт. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|