| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 20:56 Заглавие: |
|
|
ТОЗИ ТРАФ ОТ СНИМКАТА ЛИ Е 400ВАТОВИЯ !НЕ МИ СЕ ВЯРВА !щО ИЗЛИЗАТ ПАК ГОЛЕМИ БУКВИ САМО НЕЗНАМ  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hellios8502 Активен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2004 Мнения: 74 Местожителство: Kn
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 21:35 Заглавие: |
|
|
Гарантирам . Типична мощност 360 максимум 400. Тежи към 10 кила. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hellios8502 Активен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2004 Мнения: 74 Местожителство: Kn
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 12:20 Заглавие: |
|
|
Чипа до преди известно време е бил намираем в есхопа а и този може да е здрав така че има все още надежда да не му извадя карантиите  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 13:01 Заглавие: |
|
|
| скоро ремонтирах такъв усилвател амичък и си мисля че се продава да питам ли ? пиши едно лс ако имаш интерес , дано не е заминал вече |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hellios8502 Активен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2004 Мнения: 74 Местожителство: Kn
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 16:45 Заглавие: |
|
|
Оказа се че има и няколко заминали транзистори обаче не мога да намеря никаква информация за тях и по-точно:
C 200 l (K 228 C,)
C l l 4 (T6V,ESK,TSV)
Това в скобите е на втория ред.
Ако някой си има представа какви са моля да сподели. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 16:59 Заглавие: |
|
|
Можеш ли да дадеш снимка на обозначенията на транзисторите.
Ако не виж това което обозначаваш с
да не са единици. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hellios8502 Активен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2004 Мнения: 74 Местожителство: Kn
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 17:10 Заглавие: |
|
|
| Не знам дали да имали в предвид 1 , но са точно вертикални чертички като ( l ). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 17:27 Заглавие: |
|
|
Мене поне ми приличат така както обясняваш на 2SC2001 и 2SC114
Дай снимки все пак де,ако можеш-така ще можем да ти кажем със сигурност какви са транзисторите. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hellios8502 Активен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2004 Мнения: 74 Местожителство: Kn
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 17:31 Заглавие: |
|
|
В момента нямам фотоапарат, но ще гледам да намеря  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 19:03 Заглавие: |
|
|
| hellios8502 написа: | Оказа се че има и няколко заминали транзистори обаче не мога да намеря никаква информация за тях и по-точно:
C 200 l (K 228 C,)
C l l 4 (T6V,ESK,TSV)
Това в скобите е на втория ред.
Ако някой си има представа какви са моля да сподели. |
Както си ги написал са точно DTC114 и KSC2001 за втория не сам много сигорен за буквите, и двата са със вградени съпротивления не можеш да ги премериш _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|