| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 17:06 Заглавие: |
|
|
| Дима подобно нещо съм имал на това шаси от забиване на едната шина между процесора и STV224X проблема го реших като изрязах пистите на двете шини и пуснах проводници от пин до пин Имаше нещо като ликаж на платката които с уред не се хващаше Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 17:14 Заглавие: |
|
|
ST92195B5B1PBP в мойте записки за този телевизор е записан този процесор. Ама то вече нали нищо не се знае като хората! Пиша го за всеки случай. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 17:36 Заглавие: |
|
|
Сашо,при мен на шините имам 5волта. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 18:02 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Сашо,при мен на шините имам 5волта. | А като гледаш с оцилоскопа има ли някакъв обмен по тях |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 13:44 Заглавие: |
|
|
Извинявам се че повдигам старя тема,но клиента беше си вземал телевизора и сега събрал пари и го донесе пак.Въпроса ми е следния някой сменял ли е ST92195C7B1/MCM с процесор ST92195B5B1/PBP _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 14:10 Заглавие: |
|
|
За протокола,заменят се 1:1 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 14:14 Заглавие: |
|
|
По крака естествено отговарят едно към едно.Разликата е в големината на вътрешната памет,която при C7B1 е с 34килобайта в негова полза,което ме навежда на лоши мисли(може да е оползотворена цялата )От практиката ми с 11АК30 при JVC,знам че прошивката при този процесор е от огромно значение за работата му на различните шасита.На старо не можеш ли да намериш или някой за проба? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 14:28 Заглавие: |
|
|
Ще се опитам да намеря,дори вече ми обещаха. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|