| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Jet Опитен потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 689
|
Пуснато на: Вто Ное 13, 2007 13:01 Заглавие: Как се разделят файлове. |
|
|
| grishan написа: | | Имам пълно сервизно на това шаси но е над 8 Мб.и не знам как да ти го пратя,ако знаеш как се разделят файлове няма проблем ще ти го пратя. |
Ако имаш WINRAR просто архивирай описанието, при архивирането му задай да го архивира в многотомен архив и му задай ръчно някакъв размер на архива от порядъка на 6 или 7 мегабайта.
И моля те... прати го и на мен. Имам два телевизора с това шаси, които имат проблеми. _________________ Да живее негово императорско величество Клинг Надменни!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Ное 13, 2007 13:13 Заглавие: |
|
|
Jet,схема има във фаойлообменника. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Jet Опитен потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 689
|
Пуснато на: Вто Ное 13, 2007 13:32 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | Jet,схема има във фаойлообменника. |
Онази я изтеглих, след това видях неговото съобщение, написах този отговор и едва след това видях, че схемата във файлообменника е от 4 части и изтеглих и останалите три. Преди да отговоря помислих, че става въпрос за различни схеми. След малко награбвам телевизора. Пазарувал ли си BU2515 от при Владо (Транселектроник) и имаш ли представа читаво ли е, защото ако е читаво ще си взема един два в повече от нужните ми бройки.
пп. Съжалявам, че съм станал такъв завеян напоследък, но станаха някои промени в личния ми живот. Хубави промени имам предвид. Някой да не вземе да си помисли нещо лошо.  _________________ Да живее негово императорско величество Клинг Надменни!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Ное 13, 2007 17:46 Заглавие: |
|
|
Абе то така-ама Гришана едва ли за 2-3 години,откакто е питането не се е научил още как да си цепи архиви.
А иначе методиката е проста.На WinRAR му дава да прави моноготомен архив и най-долу вляво в прозорчето преди да тръгне да архивира дава размер на парчето (тома),като си пише необходимия размер ръчно или избира от списъка 1,44МБ примерно. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|