| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Ное 16, 2007 19:36 Заглавие: NEO 1451 проблем със звука |
|
|
Колеги,още на първата чертичка от графиката звукът е с максимална сила.
Някой знае ли какъв е проблема?
Дъмпа е презаписан  _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Ное 16, 2007 20:03 Заглавие: Re: NEO 1451 проблем със звука |
|
|
| Ангел написа: | Колеги,още на първата чертичка от графиката звукът е с максимална сила.
Някой знае ли какъв е проблема?
Дъмпа е презаписан  |
На мен ми се е случвал този проблем от липсващи (непоставени) елементи във веригата на усилването. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Ное 16, 2007 21:08 Заглавие: |
|
|
Има елементи които не са подредени заводски,но те са за вариант стерео.
Телевизора го носят с този дефект,без да е пипан. _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Ное 17, 2007 0:20 Заглавие: |
|
|
| Ангел написа: | Има елементи които не са подредени заводски,но те са за вариант стерео.
Телевизора го носят с този дефект,без да е пипан. |
Ако е работил така, значи проблема е другаде. Горното ми се е случвало на нов гаранционен (току-що продаден) телевизор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Съб Ное 17, 2007 7:00 Заглавие: |
|
|
Ако е с процесор 93хх проблема се решава от сервизното меню. _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Съб Ное 17, 2007 12:29 Заглавие: |
|
|
Напрежението за регулиране на усилването скача рязко след първата чертичка от графиката
Из сервизното меню има ли нещо,което да влияе на тази функция?
Не е с процесор 93ХХ _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Съб Ное 17, 2007 12:40 Заглавие: |
|
|
| Ангел написа: | Напрежението за регулиране на усилването скача рязко след първата чертичка от графиката
Из сервизното меню има ли нещо,което да влияе на тази функция?
Не е с процесор 93ХХ | ми напише го най-накрая какъв е процесора |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Нед Ное 18, 2007 11:08 Заглавие: |
|
|
Извинявам се,че не го написах по-рано,но телевизора не е при мене,а при колега без интернет достъп на когото се опитвам да помогна.
Процесора е LC863332B _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Ное 19, 2007 13:33 Заглавие: |
|
|
| Презапиши паметта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Ное 19, 2007 20:39 Заглавие: |
|
|
Това е първото,което е направено по телевизора.
Напрежението за регулиране на усилването скача рязко още на крачето на процесора.Тая вечер с колегата търсихме из сервизния режим,но нищо свързано с усилването не открихме....
Пратете някой сигурен дъмп,че то вече не остана какво да сменяме по тоя тв....  _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|