 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
doik Опитен потребител

Регистриран на: 31 Май 2007 Мнения: 148 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 12:55 Заглавие: TV Philips21PT1967/58-дъмп |
|
|
Шасито е L01.2E
Процесор TDA9567H/N1/5/1381
Памет 24c16
Изчезнало е част от менюто-закл.от деца,радио и по важното дециметровият обхват.На метров хваща и телетекстта е ок.
Скоро имаше подобна тема,с това шаси.Моля колегите,ако са намерили
решение да пишат.Нуждая се от дъмп и начин за влизане в сервиз.
С празна памет е същото като е свит по вертикал.
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 13:46 Заглавие: |
|
|
Пробвай с този _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
doik Опитен потребител

Регистриран на: 31 Май 2007 Мнения: 148 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 15:58 Заглавие: |
|
|
Mерси много.Всичко си дойде на мястото Да допълня,че нямаше и звук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|