 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 10:43 Заглавие: |
|
|
| Прав си че не е на добре заради това искам първо да пробвам с някой евтин транзистор да го проверя дали ще тръгне без товар и чак тогава да му сложа нещо стъбилно. Ако може да ми предложиш някакъв по евтин че ми е трудно с тези заместители. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 10:47 Заглавие: |
|
|
Получи се някакъв кратък успех . От начало го включих през лампа с откачен транзистор на ХО, напрежението беши около 85В след което махнах лампата, сложих предпазитела, запойх транзистора и хоп напрежението стигна 200 В и всичко на ново. Поне ми остана опита от смяната на транзисторите в STK сега ще взема едно китайче и един по здрав транзистор и се надявам да няма проблеми. Щях да ви питам може ли покачването на напрежението да се дължи и на някои друг елемент в захранването. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|