| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 18:55 Заглавие: Разкодиране на cassette player Utax |
|
|
| Авто-касетофонче Utax HPD-1802,доста старичко,паметта е tmm842ap,проц.LC7230.До колкото разбрах кода е с три цифри,но не знам с какво се чете паметта и евентуално дали има бин с известен код.Ще съм благодарен за всякакво инфо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 21:11 Заглавие: |
|
|
LC7230 работи с памети MW (93C46).Така чепо краката на паметта може да разбереш от кой вид е .Прочети я.После ще мислим.Аз мисля че нещо от Autosound ще пасне _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Ное 22, 2007 14:16 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за идеята,действително много прилича на Autosound на външен вид,но се оказа че има проблем и с процесора и не си заслужава играчката.ТMM842ap се чете с Omega se + адаптора за нея.Ако клиента го остави ще опитам да е прочета по начина който предлагаш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|