Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За аватарите и подписите...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
harleybg
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2004
Мнения: 381
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Ное 24, 2007 1:06    Заглавие: За аватарите и подписите... Отговорете с цитат

Много се изписа за аватарите в този форум. Нека да изкажа и аз моето мнение.


Би трябвало да се забрани да се слагат каквито и да е анимирани изображения в подписите на потребителите и като техни аватари. Поне аз се разсейвам много от тях като чета темите и отговорите. Най-лесно може това да стане като се забрани слагането и даването на [img][/img] код със съдържание .gif. Ако се направи това не виждам какъв ще бъде проблема всеки да може сам да си слага аватар по личен избор. Е сега ако е нещо нецензурно бан на потребителя и толкоз.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Съб Ное 24, 2007 11:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Донякъде съм съгласен с тебе,донякъде не съм.
Голямото "изписване" по въпроса със аватарите за което говориш стигна дотам че когато аз лично подех инициативата по молба на Митачи да се качват лични снимки за аватари-мераклиите общо бяха 5 души....страшен интерес-нямам думи. Laughing
Не виждам със какво пречат анимираните картинки в подписа-на мене поне с нищо.Но говоря за мане си,не за останалите-щото тук вече опира до периферно зрение,психологични ефекти при четене и т.н.Във аватарите анимирана картинка не може да има,щото качването на външни е забранено,а в галериите няма анимирани.
Ъъъ-като се замисля даже не съм и виждал някой тука със анимирана картинка в подписа.
Във всички форуми има такива анимирани картинки-не знам някъде да са забранени.
Против съм обаче огромните картинки без връзка със електрониката и форума които седят в подписите-сега някакси да ти седи снимка на кола Тойота със височина на снимката една педя във подписа-ами грозно и гадно е.
Колкото до качването на външни аватари-смятам че не са нужни.Освен личните снимки,който иска.
Има си достатъчно аватари в галерията-все някой ще си хареса човек.
В крайна сетка не сме датабеге,не сме форум на тийнейджъри и дали ще има аватари със някоя фолк-певачка,кола,любимият актьор,някаква шаринийка там или незнам кво си.
Все пак-тая възраст сме я отминали.Повечето де. Very Happy
А и визията на даден потребител от форума се определя от това "какво си дал на останалите" и какво си допринесъл за форума,а не от шарената картинка в аватара.
Даже като се замисля двамата потребители,които са моторите на целия този форум-Дима и Румен май нямат въобще никакви аватари.

P.S.Понеже ти гледам ника,ако толкоз държиш-прати някаква снимка на мотор яка и готина и ще ти бъде качена за аватар.Ако не пратиш-на двора имам една ръждясваща и разпадаща се Ява и едно АВО,което вероятно е ползвано от есесовците като са нападали Съветския Съюз-ще ги щракна и което по-ми хареса и е по-изгнило-нещо ке ти сложим за аватар. Laughing
Тва последното в кръга на шегата разбира се.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov