| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
m Гост
|
Пуснато на: Сря Яну 12, 2005 20:37 Заглавие: Сервизен режим на PHILIPS 21PT4475/48 |
|
|
| Моля, дайте инструкции за влизане в сервизен режим на ТV Philips 21PT4475/48 ! Сменена е паметта 24W08 и сега няма звук... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Сря Яну 12, 2005 21:03 Заглавие: |
|
|
Това е шаси L9.2E не е ли по лесно да му запишеш друга памет  _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2005 10:27 Заглавие: |
|
|
Всъщност аз съм потребителят,чийто TV се скапа.В сервиза ми смениха паметта и сега не знаят как да влязат в сервизен режим,за да я програмират и да се появи звукът.Точно за този модел нямат инструкции.
Иначе дефектът,заради който е на ремонт TV,изчезна. Самоизключваше се. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2005 10:59 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | В сервиза ми смениха паметта и сега не знаят как да влязат в сервизен режим |
Оставете някакъв адрез за връзка , въпреки че влизането в сервиз не е трудно и е почти еднакво при повечето Филипси и съм малко изненадан от написаното по горе. Ще ви пратя сервизното. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2005 11:17 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата.
Успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2005 11:25 Заглавие: |
|
|
Хубаво е да занесете телевизора в сервиз и да му запишат нова памет,сервизното на този телевизор е доста сложно и трябва много да се внимава,защото моге да се скапе тотално. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
m Гост
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2005 15:20 Заглавие: |
|
|
| TV е в сервиз, но там нямат инструкции за този точно модел. Нямат и интернет, затова аз се залових да търся варианти за помощ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2005 16:12 Заглавие: |
|
|
Това тогава не е сервиз ?????.Ако не се справят занеси го другаде.Измежду хората които ремонтират техника има много знаещи и много незнаещи.Ако неможе човек е по добре да се откаже и да даде възможност на по информирания да се справи  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
m Гост
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2005 17:26 Заглавие: |
|
|
Това е вторият сервиз! В първия ни казаха, че кинескопът е за смяна  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2005 17:29 Заглавие: |
|
|
Обаче не сме в Плевен  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|