| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Дек 03, 2007 15:06 Заглавие: BEKO NR KK21M11 TXS-диша и по средата се получава верт.черта |
|
|
Проблема е че, картината диша и по средата се получава вертикална черта.Електролити сменени.
Добавено от Божилов
Коригирал съм ти заглавието! _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Дек 03, 2007 16:02 Заглавие: |
|
|
Не е и от ТХО и от захранване,всичко е нормално. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Дек 03, 2007 16:39 Заглавие: |
|
|
Колеги телевизора е готов някой колега е сменял крайния е сложил неподходящ,с оригиналния BU808DFI заспа. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|