| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пет Дек 28, 2007 15:14 Заглавие: rover 22dc594/60b дъмп |
|
|
Здраейте колеги,касетката е с външен дисплей а ще се ползва на друга кола без дисплей, ако някой има дъмп за такъв модел без код или ако може да се преработи неговия дъмп да се елиминра искането на кода ще съм благодарен _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Пет Дек 28, 2007 15:43 Заглавие: |
|
|
Ето без код _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Дек 28, 2007 15:47 Заглавие: |
|
|
| eto edin no не е проверен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пет Дек 28, 2007 16:05 Заглавие: |
|
|
със всичките светва за няколко секунди и угасва май ще трябва да чакам някое рено да се появи да го закача на дисплея да видя какво пише _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Пет Дек 28, 2007 16:18 Заглавие: |
|
|
Пробваи с този _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пет Дек 28, 2007 18:40 Заглавие: |
|
|
С нито един не тръгна, оправих оригиналния и светна ,сега обаче свети няма никакъв звук и механиката не работи , за да тръгне без код се сменя един бит видях от файловете които ми приложихте сега ще ровя що само свети клавиатурата му работи сигурно някъде някое захранване се губи засега благодаря на колегите отзовали се поне тръгна без код _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Пет Дек 28, 2007 19:58 Заглавие: |
|
|
| Това е оригиналният ти бин, който вече би трябвало да тръгва без код. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Дек 29, 2007 0:06 Заглавие: |
|
|
| Dobri написа: | | Това е оригиналният ти бин, който вече би трябвало да тръгва без код. |
Колега Добри ако ше правим FLOOD кажи Ако беше малко се зачел по нагоре ще видиш,че в 1 си пост съм му пратил неговия бин без код.Нищо лично!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Нед Дек 30, 2007 9:13 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | Dobri написа: | | Това е оригиналният ти бин, който вече би трябвало да тръгва без код. |
Колега Добри ако ше правим FLOOD кажи Ако беше малко се зачел по нагоре ще видиш,че в 1 си пост съм му пратил неговия бин без код.Нищо лично!! |
Госте или hitech (ако съм разбрал правилно) ако смяташ, че аз тегля всички бинове които са пуснати в аттача, и ги сравнявам за да видя кой какво е пратил, просто грешиш. Изтеглих само неговият бин, корегирах каквото трябва и го върнах обратно. В този пост:
| hitech написа: | | Ето без код |
никъде не е споменато,че това е неговият оригинален дъмп. При това положение моето мнение е, че по скоро твоят втори пост (като гост) е FLOOD .
Аз също нямам нищо лично, просто държа на уточнението.
Весели празници и успехи на теб и всички останали. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|