| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Sunny Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2004 Мнения: 43
|
Пуснато на: Чет Яну 20, 2005 22:34 Заглавие: Проблем с TV Thomson - TX 92 - FST |
|
|
| Проблема е следния: Не се появява менюто на телевизора и не може да се настрои . Информация за усилване и намал. на звука , както и каналите излиза на екрана има още информацията за включване на различни филтъри за звука и за настройка на яркостта в една от 4 зададени позиции. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Яну 20, 2005 22:43 Заглавие: |
|
|
Това което си написал, много прилича на HOTEL режим.
Кое е шасито на телевизора?
Дали не е нещо от рода на ICC19 или пък 20?
Какъв е състава му?
Пулт? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Sunny Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2004 Мнения: 43
|
Пуснато на: Чет Яну 20, 2005 22:58 Заглавие: |
|
|
| Шасито утре мога да го видя че ТВ то не е при мен сега, но имам схема на телевизора има дистанционно и само от там се настройват програмите като се влезне в менюто което не става . Дистанционното съм сигурен че работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Яну 20, 2005 23:03 Заглавие: |
|
|
| Sunny, дотук добре, но все пак се опитай да отговориш на въпросите утре, пък там ще видим. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Sunny Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2004 Мнения: 43
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 11:32 Заглавие: |
|
|
На шасито са написани следните букви и цифри:
604 243767 TX 92 D57 6A EQU10351180 CG110310:25
над скарт буксата е написано Тthomson GY14TH AG6012073
на дистанционното пише RCT3003 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Sunny Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2004 Мнения: 43
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 12:00 Заглавие: |
|
|
| Незнам как никога не съм сменял дъмп а и нямам програматор, но не мога да си обясня защо ще работи всичко останало,а само менюто за настрйка на програмите не работи. Възможно ли е паметта да се згуби на полвина или само някаква част от нея. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 13:07 Заглавие: |
|
|
| Sunny, след последният ти пост, май е по-добре да се обърнеш към сервиз или човек който знае какво прави. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 13:10 Заглавие: |
|
|
Защо не влезеш в сервиз и просто да махнеш хотелския режим ?
P.S. сега прочитам написаното от RC / писали сме може би едновременно / и си мисля , че е прав напълно.... _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Sunny Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2004 Мнения: 43
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 13:16 Заглавие: |
|
|
| Добре де как се маха този хотелски режим |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|