| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ret Активен потребител

Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 72 Местожителство: Bulgaria
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 21:47 Заглавие: NOKIA 7128 |
|
|
Здравейте колеги!
TV-то е NOKIA 7128 Scaub Lorenz, с процесор CCU3000
След ремонта изображението е разтеглено по вертикала.
Ако някой знае, как се влиза в Сервизен режим - моля
да помогне. Предварително Благодаря ! _________________ Там където свършва логиката,
започва електрониката! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Яну 20, 2005 7:14 Заглавие: |
|
|
Опитай следната комбинация : -/- - , MENU , TV _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ret Активен потребител

Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 72 Местожителство: Bulgaria
|
Пуснато на: Чет Яну 20, 2005 20:30 Заглавие: NOKIA |
|
|
Колега NOEL. Благодаря за информацията, но не стана !
Други идеи ???????? _________________ Там където свършва логиката,
започва електрониката! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Яну 20, 2005 21:20 Заглавие: |
|
|
Колега пробвай и това.
I - M -PROG от дистанционното |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 8:08 Заглавие: |
|
|
Ето и още един вариант:
MUTE - OK (M) - TV _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|