| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
naskoni Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 180 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 17:17 Заглавие: |
|
|
| колега ИЛИЯН несъм полу4ил нищо пощата ми е празна,има името ти ,но само текст,прати ми я пак |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 17:33 Заглавие: |
|
|
Я пиши във нашия файлообменник NEI CE25 и виж кво щи излезе и дали не е същото _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ILIAN Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 281 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 21:07 Заглавие: |
|
|
| Изпратих я отново, и на двамата този път.Изглежда AБВ то нещо не се харесват с ОПЕРАта и понякога прави номера. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 21:19 Заглавие: |
|
|
| ILIAN написа: | | ....Изглежда AБВ то нещо не се харесват с ОПЕРАта и понякога прави номера. |
По-скоро е своенравно по отношение на прикачените файлове.
И за това може да се ползва това ТУК.
Качването не е трудно.
Вместо да генерираме кухи постове от сорта - прати ми я, ама тя не дойде - дай пак.
Ако има причини да не е публично достояние - въпросите по получаването и изпращането - можете да ги решавате на лични, а не на няколко страници! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ILIAN Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 281 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 21:33 Заглавие: |
|
|
Като гледам постовете ми в темата са два .
Модерирано от RC
Засега.
И въпроса е принципен, а не за конкретния случай.
Примери колкото щеш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 21:34 Заглавие: |
|
|
Я някой дето се е разправял и ги знае тия Текове да го дръпне тоя Ней от файлообменника и да види дали е същия-според мен това трябва да е.
Някъде я имах тая схема с Нея и съм я затурял.
Аз го свалям вече 4 часа оттам (за 4МБ) и само се дразня и тегла едни хубави путки майни на интернет доставчика ми.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Яну 31, 2008 14:09 Заглавие: |
|
|
Сега ми се оправи международния интернет и я дръпнах схемата.
Ми точно де.Схемата на този NEI CE25 от нашия файлообменник е едно към едно със оригинала.
Единия резистор е 0,22ома,другия е точен 13,7килоома,ако за него говори.
Това което прати Илиян е подобно но не е
точно същото-в неговата схеа е със AN5150,видеоусилватели с транзистори,а в Тека е с чип и т.н. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
naskoni Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 180 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Фев 04, 2008 17:18 Заглавие: |
|
|
| да колеги много благодаря Nei e правилния телевизор.Ще пробвам с точната стойност и ще кажа какво ще стане |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
naskoni Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 180 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Фев 06, 2008 10:01 Заглавие: |
|
|
| здравейте.Сложих точна стойност каквато е била едното е 150ком а другото е 15ком и паралелно стават 13,7ком,но нищо не се промени,явно проблема е дуг продължавам да ровя |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|