Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Защо е заключена?

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivankrivodol
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004
Мнения: 2505

МнениеПуснато на: Сря Дек 26, 2007 8:44    Заглавие: Защо е заключена? Отговорете с цитат

Г-да Модератори, мога ли да получа информация, защо ми е заключена темата: http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=37178&highlight=&topicshow=Помощ%20за%20Philips%20шаси%20L6.2
Благодаря предварително за отговорите (може и на PM). Весела Коледа на Всички.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Сря Дек 26, 2007 10:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбира се, заради неоформяне по правилата http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=6221

Цитат:
В заглавието се пише ЗАДЪЛЖИТЕЛНО:
1. Вид на устройството - TV, VCR, CD, DVD
2. Производител
3. Модел, шаси
4. Проблемът накратко. Пример: вертикално отклонение.
Недопустимо е: помощ (help), помогнете, някой да даде, спешно и др. под.
За да работи търсенето нормално, изписвайте точно. Пример: Sony, а не Soni или Сони

В текста:
Опишете накратко състава - процесор и основни интегрални схеми. Имало ли е неквалифицирана намеса или странични фактори (заливане, хлебарки и т.н.). Какво сте измерили или направили и защо трябва да се направи (например влизане в сервизно меню).


Това се отнася и за останалите заключени теми. Ще я отключа за да си редактираш ПЪРВИЯ пост.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
ivankrivodol
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004
Мнения: 2505

МнениеПуснато на: Сря Дек 26, 2007 14:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Филипов написа:
...Ще я отключа за да си редактираш ПЪРВИЯ пост.

Благодаря, направих го.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Stoil_Pishikov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Юли 2007
Мнения: 133

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2008 18:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Уважаеми модератори,и аз искам да запитам,защо изчезна темата "Проблемите на Стоил Пишиков",която бе създадена с цел манипулация от вашия колега RC;но въпреки това темата заработи и започнаха да се трупат мнения.В тази тема аз се отнесох малко повече от критично към един от участниците във форума и чаках негови отговор.За кой ли път се отнема правото на отговор тук.Нямах намерение да подхващам темата наново,но получих много лични съобщения от типа на : " Здравей колега! Радвам се, че имаш смелостта да изразиш искренно протеста си срещу модераторите за разлика от мишоците, които винаги се кланят на силните на деня, още повече, че си регистриран а не гост. Моля те не спирай да пишеш във форума, те точно това искат. На тях не им трябват знаещи хора, които могат да им се противопоставят. Увярявам те, че не си сам, но другите нямат смелостта да те подкрепят." Моля отговорете ми ,с уважение SP!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2008 18:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Stoil_Pishikov написа:
Уважаеми модератори,и аз искам да запитам,защо изчезна темата "Проблемите на Стоил Пишиков",която бе създадена с цел манипулация от вашия колега RC;но въпреки това темата заработи и започнаха да се трупат мнения.В тази тема аз се отнесох малко повече от критично към един от участниците във форума и чаках негови отговор.За кой ли път се отнема правото на отговор тук.Нямах намерение да подхващам темата наново,но получих много лични съобщения от типа на : " Здравей колега! Радвам се, че имаш смелостта да изразиш искренно протеста си срещу модераторите за разлика от мишоците, които винаги се кланят на силните на деня, още повече, че си регистриран а не гост. Моля те не спирай да пишеш във форума, те точно това искат. На тях не им трябват знаещи хора, които могат да им се противопоставят. Увярявам те, че не си сам, но другите нямат смелостта да те подкрепят." Моля отговорете ми ,с уважение SP!



Отговарям ти веднага-темата съм ти я изтрил аз-защото темата е нарушила точно 2 правила от форумния правилник.
първото правило-използвани груби нападки и обиди към модератора Дима-
Stoil_Pishikov написа:
Винаги се закачат за него малките акули от ранга на Дима,незнайно за какво има пагон "опитен потребител",понеже,като гледам повечето време е пред компютъра и за ремонта на телевизорите не му остава време...сигурен съм че ако му спрат НЕТа,отива в неплатена отпуска...


Червеното е от мене.

Второ-коментиране публично на действие на модератор при положение че още при регистрацията сте се съгласил да не дискутирате и да не квалифицирате действията на модераторите тук и да не проявявате груба невъздържаност спрямо действията им.
Ако е имало нужда от някакво доуточняване между вас,съгласно правилника е трябвало да стане на лични да се изгладят отношенията ви там с RC и да се разберете кой е крив и кой прав.

Темата е запазена цялата и документирана.Тук при мене нищо не се губи.
Ако някой толкоз има огромното желание мога да възстановя текста от нея.
Тази тема също я заключвам тъй като е в разрез с правилата по същата причина.
Който иска-нека да я отваря...
При достатъчно силно брожение-ще възстановя текста от цялата тема.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov