Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ставаше въпрос има ли достойнство във форума

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Stoil_Pishikov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Юли 2007
Мнения: 133

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2008 19:28    Заглавие: ставаше въпрос има ли достойнство във форума Отговорете с цитат

Господин Божилов,приех Ви като един истински,достоен и еродиран човек.даже исках да бъда с Вас личен приятел.Аз Ви моля да проследите хронологията на събитията в отделните теми,заради които се стигна дотук.Учудва ме ,че въпреки фактите никой от модераторите не взе мнение по истинските въпроси,а се продължава с нападките срещу мен за някакви грешки от сорта на правописа и т.н,никой не обърна внимание на истинския проблем.Отнесох се с лични съобщения към колегата ви RC,които той полсе предостави на "общия пазар",което не му прави чест.там нагласата ми бе да заровим тумаховките с подчертано уважение,че той е модератор ,но той не го оцени.МНОГО ВИ МОЛЯ ПУСНЕТЕ ТЕМАТА ОТНОВО,КЪДЕТО Й Е МЯСТОТО .Надявам се ,че никой не може да въздейства на мнението ви!С уважение SP!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2008 19:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Г-н Пишиков,текста от темата ще ти бъде възстановен тук в тази тема.
До около половина час някъде ще гледам да го добавя към тази тема.
В другата тема съм ти дал точни и ясни доводи,защо темата ти е била изтрита,както и с какво е противоречала на правилата на форума.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
old4
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2006
Мнения: 4796

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2008 20:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Г-н Stoil_Pishikov аз ще изразя моето мнение на :
Цитат:
мишоците, които винаги се кланят на силните на деня

1.Тук не е забавачница дай ми кукличките нати парцалките.
2.Обижда се колега който не е в тинейджърска възраст нито е на 30г.
Цитат:
Винаги се закачат за него малките акули от ранга на Дима,незнайно за какво има пагон "опитен потребител",понеже,като гледам повечето време е пред компютъра и за ремонта на телевизорите не му остава време...сигурен съм че ако му спрат НЕТа,отива в неплатена отпуска...

3.Не знам кой и какво ви е писал.за мен тези хора са мижатурки щом не могат открито да го напишат.
4.Обвинявам Модераторите в прекалена толерантност не към някой а като цяло.Триене и бан това е.
5.Форума си има правила които трябва да се спазват.
И според мен най добре се извини на Дима и успокой вече топката.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2008 21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Та ето я и темата-
Пост 1-Stoil_Pishikov написа:
бях решил да не влизам повече във форума,но гледам че и без това вземате мерки срещу такива като мен.. "нови потребители,гости и тнт"..
Последната тема в която участвах "RC"ме обвини в dos atak или добре познатия ви флоод..ставаше въпрос за влизане в режим на ТВ НЕО,темата бе зададена от Dima,
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=38420&start=0&topicshow=%C2%F5%EE%E4%20%E2%20%F1%E5%F0%E2%E8%E7%20%ED%E0%20Neo%20TV-1563TXFM
тук само се афектирах от това,че се скри правилният отговор,след това пожнесох много критики,за това,че такава информация не трябва да се предоставя на потребителите..
Вижте след това...
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=34551&postdays=0&postorder=asc&start=0&topicshow=NEO%201563%20%F1%E2%E8%F2%E0%20%EF%EE%20%E2%E5%F0%F2%E8%EA%E0%EB%E0%20%EA%E0%F0%F2%E8%ED%E0
тук Dima надълго и широко обяснява в достъпния ефир,как се работи със сервизното меню,според мен това се нарича дос атак...знаеш,а питаш.Такива изкуствено създадени теми,присъстват много във вашия форум,присъстват и теми,които са със цел "изпит на потребителите"...,когато телевизора е отремонтиран и след това се задава темата.Това че темата трябва да приключи с правилен отговор,намерих подкрепа от г-ин Филипов,приключвайки една от темите във форума,където казва "че винаги трябва да се приключва темата с отговор,който да е с образователна цел"..Това че някои събират инфо в пцто и то доста усърдно ,не ги прави по-компетентни от останалите..Има още много какво да се каже,но не искам да обиждам никой лично,уважавам форума и ще продължа да го посещавам...
С уважение..SP


Пост-2 RC написа:
Няма никакъв проблем да отвориш твоя тема по наболелите ти въпроси.От всичкото,което си писал,за мен извода е,че абсолютно нищо не си разбрал.
Като си тръгнал да даваш оценки подкрепени с линкове бих ти предложил да погледнеш този внимателно.
Харесва ли ти?
Ще ти намекна и още нещо (от което сигурно пак ще подскочиш,но не ми е това целта)-"Кога стана калайджия,кога ти почерня ....?"
А и в рамките на пост от 20тина реда си написал това
Stoil_Pishikov написа:
бях решил да не влизам повече във форума,но гледам че,

и това
Stoil_Pishikov написа:
уважавам форума и ще продължа да го посещавам

Rolling Eyes
Участието в този форум е доброволно,(почти)безплатно и въпрос на личен избор.

Пост-3 RC написа:
PM от
Stoil_Pishikov написа:
RC станах "калайджия" 1983година ,град Гоце Делчев СПТУ "Иван Гулев",професия радио-телевизионен техник 4ти разряд..Много ми е интересно,защо отдели мнението ми..и го вкара в отделна тема..,още по-интересно ми е защо е заключена?Нима ви е страх от чуждото мнение и компетенция?Сигурен съм че ,това не е само мое становище,щом сте толкова силен отключете темата за да разберем какво мислят останалите..Признавам си че в темите в които участвах имаше и глупави моменти,но това не означава,че и във вашите мнения не отсъстват такива (без линкове) ..,съжалявам за това,но не обръщате внимание на критиките ,които търпи форума и засяга лично вашия малък кръг от "модератори"..
С уважение SP

Отговарям по реда на питанията (въпреки че като цяло продължаваш да "не си в час")
1-Предупредих те какво искам да кажа,но явно не разбра.Участието ти в "совалковата" не е достатъчно и е само,когато ти изнася.
2-Отделих ти темата от тази не за да изпъкнеш,като автор,а по простата причина че въпросната тема стана достатъчно дълга и като правило една тема като мине на втора страница се губи нишката-сега имаш възможност да си в началото.
3-Заключена коя?За старата ли имаш претенции или за тази,че нещо не разбрах?За старата обясних,без да съм длъжен да го правя.
4-Не ме е страх нито от чуждо мнение,нито от
Цитат:
компетенция

много интересно си го написал,ще взема да погледна речника Smile
5-Аз също с огромен интерес очаквам-
Цитат:
за да разберем какво мислят останалите

Защо обаче си решил,че е заключена си е твой личен проблем.
6-
Цитат:
че и във вашите мнения не отсъстват такива (без линкове)..,съжалявам за това е не обръщате внимание на критиките,които търпи форума и засяга лично вашия малък кръг от "модератори"...

Никакъв пролем,само че ако обичаш с линкове,за да сме коректни.Никога не съм бягал от това което съм казал/написал ,но бъди така добър своето разбиране на "нещата от живота" да не го експонираш върху участници,които не знаят за това.
7-Проумей,че модераторите не са ти длъжни да се съобразяват с твоето (или което и да е друго мнение).Да ти кажа ли кога си се съгласил с това или сам ще се досетиш?Ако има някакви проблеми Arrow има администратор на форума (ако не занеш как да го намериш,ще ти помогна) и му се оплакваш на него.В случая той е "арменския поп".
Нещо неясно?


Пост-4 RC написа:
Следващ PM от въпросния автор:
Stoil_Pishikov написа:
Благодаря ти,достойнството е над свободата....
НО!!??????????..действително не можем да се разберем с теб..моите проблеми са проблеми на форума,понеже е лично ,ще ти кажа за какво става на въпрос..имам чувството че във форума действа "закона на казармата" ..,когато влезе някой нов потребител ,гост и тнт ..винаги се закачват за него малките акули от ранга на Dima ,незнайно за каво има пагон "опитен потребител" ,понеже като гледам ,повечето време е пред компютъра и за ремонта на телевизорите не му остава време..сигурен съм,че ако му спрат НЕТа ,отива в неплатена отпуска..та този тип малки акули захапват веднага посмелия да зададе тема във форума ,разпарцадосат го и го подадат на голямата акула-модератор,и ако не го изпратят да се обърне към сервиз,(което преобладава в темите) чак тогава дават наистина компетентен отговор.. Имаше един срам в този форум,много по-голям от тези глупости,които съм писъл по темите,там една колежка (аз я определям като такава) ..питаше за влизане в режим на Funai-a,там се наръсиха такива гнусни "закачки",никакво отношение еквивалентно на нейното относно форума ,там не видях никаква намеса на модераторите..Вие просто толерирате цинизма.Нищо лично,говорим за работата ви във форума,като модератор..имам една лична молба да изтриете темата "как се прави супер телевизор" ,която е глупава и е от мое име.
С уважение SP

Към автора:Не разбирам защо ми пишеш всичко това на лични Shocked
Меко казано са странни твърденията ти.
Имаше някакви неоснователни претенции,че ти е отнето полето за публична изява - имаш го.
Защо не си пишеш в темата? Rolling Eyes
Човече,нещо съвсем не си в час с твърденията си.
Огледай се малко и не пиши глупости.
По отношение на темата за сервизния на Funai-a - направи си труда (ако знаеш как) ,намери темата и я прочети пак.
Нямам намерение да трия теми ,най-малкото защото някой друг е взел участие.Има една приказка-"Казана дума-хвърлен камък" ,аз обаче по-уважавам написаното,по-остава.
Като регистриран потребител може да редактираш постовете сам,но не може да ги изтриеш,ако има мнение след твоето (може обаче да промениш съдържанието на "тялото" на поста).На това също не се гледа с "добро око".Добре е да се мисли овреме,като се пише и казва.


Пост-5 old4 написа:
Не съм модератор и нямам намерение никога да ставам такъв,но на това:

Stoil_Pishikov написа:
винаги се закачат за него малките акули от ранга на Dima,незнайно за какво има пагон "опитен потребител",понеже,като гледам повечето време е пред компютъра и за ремонта на телевизорите не му остава време..сигурен съм,че ако му спрат НЕТа ,отива в неплатена отпуска


мога да кажа само едно НЯМАМ ДУМИ Shocked

Пост-6 ivan1959 написа:
Голяма истина е ,че човек преди да говори или напише нещо трябва хубаво да помисли.


Пост-7 GOSHO написа:
Stoil_Pishikov, успокой малко топката!От скоро си във форума.След месец-два,ако следиш форума ще разбереш,защо има такива реакции.Ще разбеерш на колко колеги са помогнали и още на колко ще помогнат модераторите ни.И ще съжаляваш че си писал такива групости.Хайде Наздраве-все пак е Трифон-Зарезан.


Пост-8 Stoil_Pishikov написа:
ВЛИЗАМ и РАЗГЛЕЖДАМ.Са 2-е различни действиа.Много те молиа не ме апострофирай така.Вкарай ако Обичаш тук и 1 вото ЛИЧНО,за да се открие темата.Защото БОГА ми кална се беше заключена.Приемам всички критики относно правУписа .С Уважение SP

Модерирано от RC
Ако това е пак за мен Arrow И ДВЕТЕ ти лични съобщения са публикувани в тази тема без каквато и да е намеса в тях.
Май нямаш навика да преглеждаш и четеш преди да пишеш.




Това е темата,възстановявам текста в първоначалния му вид.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Stoil_Pishikov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Юли 2007
Мнения: 133

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2008 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Все пак ви благодаря г-н Божилов!Все пак,защотот едното от личните,които RC изнесе на показ го няма,но да не издребняваме вече,защото започваме да омръзваме на хората.Сега искам да се обърна към OLD4:Винаги съм готов да се извиня на всеки,когото съм обидил.За това съм се регистрирал със собственото си име и никога няма да избягам от отговорност.А ти ако искаш да си полезен в този форум(между другото май ти беше,който ме захапа при първото ми влизане във форума) давай мнения по основната тема, а не слугувай на тези,които атакуват задалия темата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2008 22:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Stoil_Pishikov написа:
Все пак,защотот едното от личните,които RC изнесе на показ го няма,но да не издребняваме вече


Няма няма-нищо не съм спестил-всичко което го е имало съм го цитирал по-горе до запетайката...След малко и снимчици ще сложа за доказателство,хем да блесне темата такава каквато е била в пълния си блясък.

Stoil_Pishikov написа:

(между другото май ти беше,който ме захапа при първото ми влизане във форума).

Бъркаш ме с някой друг...Май съм единствения модератор тук,който не е имал дрязги с тебе.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!


Последната промяна е направена от Bojilov на Нед Фев 03, 2008 22:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
old4
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2006
Мнения: 4796

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2008 22:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Божилов това се отнасяще за мен май четеш през ред.А аз ей така съм се заяждал с него:
Цитат:
Благодаря ви ,момчета за помощта;тв-то заспа от раз.Разбрах и как съм разрушил дъмпа,като се обърне шасито двата средни бутона ,натиснати по време на включване направо изтриват паметта. пробжах няколко пьти дьмпа на BAI TISHAN направо влиза в сервиз това е добте с у4ебна цел благодаря и на ОID4 за то4ниа дьмп РАПОРТ ДАДЕН

Малко ника ми е сгрешен но нейсе и без това няма да се повтори вече.
Щом казваш по темата добре,един въпрос как разбираш ти достойнството да хвърляш обиди срещу хората ли?А за моята полезност във форума доста хора са я почувствали.И още веднъж те съветвам по кротко иначе губиш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2008 23:08    Заглавие: Отговорете с цитат

При второ цъкване върху тях снимките се увеличават,за да стане текста от тях още по-четлив .


[img]http://www.picvalley.net/u/424/105779_542.BMP[/img]

[img]http://www.picvalley.net/u/424/105767_138.BMP[/img]

[img]http://www.picvalley.net/u/424/105784_888.BMP[/img]

[img]http://www.picvalley.net/u/424/105809_907.BMP[/img]

[img]http://www.picvalley.net/u/424/105814_145.BMP[/img]

[img]http://www.picvalley.net/u/424/105817_493.BMP[/img]

[img]http://www.picvalley.net/u/424/105834_816.BMP[/img]
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!


Последната промяна е направена от Bojilov на Пон Фев 04, 2008 3:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
GOSHO
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 08 Яну 2004
Мнения: 1450
Местожителство: Варна - с.Тополи

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2008 23:23    Заглавие: Отговорете с цитат

old4 написа:
Божилов това се отнасяще за мен май четеш през ред.А аз ей така съм се заяждал с него:
Цитат:
Благодаря ви ,момчета за помощта;тв-то заспа от раз.Разбрах и как съм разрушил дъмпа,като се обърне шасито двата средни бутона ,натиснати по време на включване направо изтриват паметта. пробжах няколко пьти дьмпа на BAI TISHAN направо влиза в сервиз това е добте с у4ебна цел благодаря и на ОID4 за то4ниа дьмп РАПОРТ ДАДЕН

Малко ника ми е сгрешен но нейсе и без това няма да се повтори вече.
Laughing Laughing Laughing Дет се вика "Храни куче да те лае".Между другото последно време много такива теми се навъдиха.Май ще трябва и да се помисли освен модератори да има и психолог на форума. Very Happy Или психо тест при регистрацията.Извинявам се ако някой се засегне ,ама това е форум за електроника, а не за избиване на комплекси. Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Пон Фев 04, 2008 0:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Да уточня,темата се възвърна в първоначалния и вид,заради бурните протести на потребителя Пишиков- с основна цел-темата да бъде възстановена във вид в който е най-удобна да я прегледа администратора на сайта и ако пожелае да вземе отношение по нея или към конкретния потребител.Но продължавам да смятам че подобна тема и подобни груби нападки каквито е писал Пишиков нямат място във форума...Темата я заключвам докато администратора се произнесе.
Както и всички опити на г-н Пишиков да отваря нови теми и да флууди със подобни ще бъдат заключвани...а ако много наводни раздела и изтривани.

_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov