| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
robertvd Опитен потребител


Регистриран на: 08 Окт 2005 Мнения: 250 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 14:07 Заглавие: |
|
|
| Махнах го никаква промяна ,аз си мисля да не би ако се смени тунера понеже този дето е сега е с чип MC44802AP а другия е с SDA3202 процесора по шината да опознае и сам да се превключи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
robertvd Опитен потребител


Регистриран на: 08 Окт 2005 Мнения: 250 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 14:44 Заглавие: |
|
|
| Проблема е решен 18 и 19 крак на схемата ги дават че може да се превкл. на 5v. през 10килоома а също и на маса през 10 килоома за да работи процесора на всички стандарти трябва 18 и 19 крак да са на маса през 10 килоома , в моя случай 18 беше на маса а 19 на 5v. през 10 килоома съответно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 15:21 Заглавие: |
|
|
| Мисля, че грешите защото 19 изв. включва таймера за изключване на ТВ след 5мин. при липса на сигнал а вие сте го изключил. Според мен е трябвало да свържете само изв. 18 към маса през съпротивление 10ком. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 16:55 Заглавие: |
|
|
| robertvd,би било добре, да дадеш отговор/най- малкото заради ggg3/.Момчето се постара доста за теб.И не само... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
robertvd Опитен потребител


Регистриран на: 08 Окт 2005 Мнения: 250 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 17:47 Заглавие: |
|
|
| Моите най големи уважение към колегите който се старят да помагат във форума но мисля че в моя случай така се получи както съм го описал, сега съм на домашния комп утре ще проверя пак и ще пиша ,още веднъж благодаря на ggg3 за отговорите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|