| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Мар 01, 2008 11:03 Заглавие: Philips 21 PT 5402/58 вход в сервиз |
|
|
Привет на всички!Картината е събрана вертикално,състав ST 92195C8B1/MRL,24C16,shassi TE3.2E.Благодаря Ви за вниманието!P.S.Приемам и точен бин,неговото дистаннционно не съм го взел още. _________________ Никога не е късно да станеш за резил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Мар 01, 2008 12:23 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви сервизното на това шаси. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Мар 01, 2008 19:02 Заглавие: |
|
|
има един SMD кондензатор който е свързан на +25в. които захранват вертикала и маса,махниго и виж под него тънка като косъм пътека там правят проблем.това шаси тръгва с празна памет само се вкарват опциите който са залепени на кинескопа,но ако ти трябва бин такъв в пониделник на лични. _________________ Утрото е по мъдро от вечерта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Мар 08, 2008 21:56 Заглавие: |
|
|
Привет на всички!Вертикалния размер го регулирах от сервиз,смених паметта преди това.Благодаря Ви! _________________ Никога не е късно да станеш за резил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|