 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Мар 18, 2008 20:27 Заглавие: |
|
|
Ама няма нищо страшно да врътнеш G2!
И КОЛЕГИТЕ ги интересуваше колко волта има на G2... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Мар 18, 2008 20:41 Заглавие: |
|
|
| takiev написа: | Ама няма нищо страшно да врътнеш G2!
И КОЛЕГИТЕ ги интересуваше колко волта има на G2... |
G2 e въртяно.А за напрежението,колко е-той ще каже. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Мар 18, 2008 21:39 Заглавие: |
|
|
Ама няма нищо страшно да врътнеш G2!
И КОЛЕГИТЕ ги интересуваше колко волта има на G2
G2 e въртяно.А за напрежението,колко е-той ще каже
Да колеги G2 го въртях но не се получи ефект за подобрение наляво затъмнява екрана напълно а надясно се вижда обратен ход вече напрежението не съм го примерил още щото телевизора сега е у клиента и той го гледа така докато взема решение какво да правя .Понеже е много тежък аз вземам в сервиза само платката и така направих ремонта на захранването ама сега трябва да реша как да продължа с ремонта по натам . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|