| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Сря Мар 19, 2008 15:31 Заглавие: sony-kv29fx66-мига 4 пъти -РЕШЕНО |
|
|
| беше изгорял единия от транзисторите в хоризонталното,смених го и сега не тръгва високото-мига 4 пъти.имам запис за точния модел на паметта-ефекта е същия.на базата му при включване идват идеални импулси за около2-3 секунди и спират.захранването е точно 135 волта.чета и форумите че се замасява 29 крак на процесора-така се елиминира защитата ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Мар 19, 2008 16:28 Заглавие: |
|
|
| Нямаш вертикално отклонение .Но е вьзможно и да имаш проблеми с ТХО-то |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Мар 19, 2008 16:35 Заглавие: |
|
|
| Виж си вертикалната първо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Сря Мар 19, 2008 17:44 Заглавие: |
|
|
| поръчах тхо-ще пиша дали е само то |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 13:17 Заглавие: |
|
|
тхо-то пристигна-сложих го с два нови транзистора и тръгна ,но сега няма корекции ,доста сложно е изпълнен и една схемичка би свършила идеална работа.не виждам някъде да пише шаси.захранването е на отделна платка вляво,хоризонталното отклонение е на отделна платка в дясно ,а в средата е голямата платка с видеообработка ,на нея вертикално е "бучната"една малко платка с процесора за управление и паметта-smd монтаж.процесора е-SAA5665HL/M1/0359,паметта-24с16 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 13:51 Заглавие: |
|
|
| тази схема я знам -но транзисторите са дадени като блокови схеми-затова попитах за схема-която да е подробна-надявам се,ако не-ще си поиграя повече няма как |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 13:57 Заглавие: |
|
|
А втората част (Part2) погледна ли?
Частите са две и напълно независими!
Не е Multipart (в смисъл, че всеки един от файловете е сам за себе си)! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 14:06 Заглавие: |
|
|
| възможно е да има,но аз не виждам втора част,сигурно нещо бъркам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 14:27 Заглавие: |
|
|
| в пощата ти е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|