| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nikolai_nikolov Опитен потребител

Регистриран на: 19 Дек 2007 Мнения: 365 Местожителство: гр.Русе
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 17:12 Заглавие: SAMSUNG CS-5039Z SCT13B проблем в захранването |
|
|
| захранване с КА3S0680.при стартиране импулсното не тръгва,мига светодиода.напрежениата на изхода са нормални.напрежението на извод 4 на ис е 1v (по схема 1,7v).елементите от захранването са проверени.при подмяна на C804 100pF с 82pF тръгва но загрява ис.при подмяна на ис ефекта е същият.дефекта е след повишено напрежение от мрежата.помогнете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 17:28 Заглавие: |
|
|
Как на изхода напреженията са нормални след като не тръгва импулсното?  _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikolai_nikolov Опитен потребител

Регистриран на: 19 Дек 2007 Мнения: 365 Местожителство: гр.Русе
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 17:47 Заглавие: |
|
|
| на А1 меря 32V,A2 123V ,A3 11,2V |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 17:54 Заглавие: |
|
|
е значи работи-какъв е проблема? _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 19:03 Заглавие: |
|
|
| като стартирам от CH+ или CH- светодиода мига и дотук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 19:04 Заглавие: |
|
|
C801 да не дал фира .300 в. как са ? _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 19:10 Заглавие: |
|
|
| Идват ли импулси на високоволтовия транзистор, ако нямаш осцилограф ноже да се провери с измервателен прибор на променливо напрежение на базата или от интегралата.Въобще трябва малко измервания да се направят. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|