| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Май 24, 2008 16:10 Заглавие: |
|
|
| В атача една семпла програмка за различни случаи от живота. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Съб Май 24, 2008 20:12 Заглавие: |
|
|
| RC,как се работи със ScreenCapture |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Май 24, 2008 21:27 Заглавие: |
|
|
Ами поразцъкай де.
Просто е, а има и help.
Върху отворения прозорец от който ще режеш - стартираш програмата.
Трябва да е активен бутона Hide.
Първото прозорче след като го натиснеш ще "скрие" прозореца на програмата и ще се появи един курсор с който от текущия екран може да си изрежеш каквото ти трябва.
Втория ти прави "screenshot" на екрана.
В атача са резултати от използването на тези два бутона.
Неудобство може би е, че изходния формат е само bmp, но няма проблем след това да си го обърнеш в каквото искаш с нещо друго. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Съб Май 24, 2008 21:55 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за разяснението,попитах защото няма HELP а само AboutScreenCapture |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Май 24, 2008 22:04 Заглавие: |
|
|
| stoyangeo написа: | | ...попитах защото няма HELP а само AboutScreenCapture |
Възможно е, явно не съм го гледал  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Нед Май 25, 2008 21:26 Заглавие: |
|
|
| Супер програмка.И ако админа разреши прикрепените файлове да се постват вътре в темата (в смисъл да не се ползват за илюстрации други сайтове за малки по обем файлове ),би било чудесно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|