| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivcho_k Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2008 Мнения: 116 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 14:22 Заглавие: Паф 38.9 свързване |
|
|
Искам да докарам звук и да сменя стария пав който е f1037b МЕтален
със к2954м 38.9 пластмасов но се влошава картината. Как точно се свързват крачетата на пластмасовия и по специално първите две крачета които са вход.
Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 14:27 Заглавие: |
|
|
Стандартно
1-2-вход
3-маса
4-5-изход
Ако има проблеми-по-скоро е от ПАВ-филтъра който слагаш.Сложи от кафевите руските на телчета или SD2902F,SF2902.
Ако искаш оригинален кръгъл-F1057 става прекрасно. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Сря Май 28, 2008 10:07 Заглавие: |
|
|
Виж данеби да не си свързал 2 краче.Има вариант да е на маса.Би трябвало да го вържеш както е бил оргиналния и няма да има проблеми.Може пък да бъркаш изводите на платката.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|