| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
icodimitrov Нов потребител

Регистриран на: 01 Юни 2008 Мнения: 2
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 11:06 Заглавие: AC'97 Sound Card |
|
|
| Имам проблем с звуковата карта на компютъра. Върви на бързи обороти когато слушам музика или си пусна радио през нета. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 11:14 Заглавие: |
|
|
| Може би проблема е софтуерен , смени драйверите като за начало. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
icodimitrov Нов потребител

Регистриран на: 01 Юни 2008 Мнения: 2
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 11:23 Заглавие: |
|
|
| Освен с драйверите по някакъв друг начин не може ли да се оправи, тъй като въпросния компютър е в офиса на шефа и не мога много много да го пипам,само това което се изисква от мен докато съм на работа. А времето не минава,поне музика да можех да слушам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 17:06 Заглавие: |
|
|
Е то какъв друг начин, това е най-простата работа. Деинсталирай старите драйвери обаче - инсталация върху съществуващите не винаги е с добър ефект. _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 22:54 Заглавие: |
|
|
С какво като слушаш музика или онлайн радио върви бързо? Winamp? Windows media player?
Пробвай с стандарните звуци на MS как вървят...
Провери какви кодеци имаш инсталирани на PC-то ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|