 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Юни 10, 2008 17:01 Заглавие: DVD HYUNDAI HT400 DivX |
|
|
Това апаратче/съвсем новичко/ е имало удоволствието от по- специално отношение на собственика му към него.Поставил си човека телевизора върху него и така си го гледал/за малко/.Предния панел се е изметнал като чамова дъска,но както и да е.Не пропуснал и да го отвори,за да му "понастрои" шайбата на SP-то,демек височината на диска спрямо оптиката.След десетки опити от моя страна в същата посока,го докарах до следното състояние:чете DVD-video и CD-audio.MP3 не откъсва,или от 10-ина опита,единия е успешен,или накъсва звука.
Има и друг проблем.В определени моменти,не изпълнява команди и от пулта и от локалните.Освен това,при зареждане на друг MP-3 диск,на екрана остават папките от предишния такъв.Последните неща ги прави рядко,но...
Ако изтрия на първо време EEPROM-a,дали ще има някакъв ефект.Или да се ресетне.Има надпис на платката:Vestel-AV2500D-A7B7
Иначе платката изглежда здрава,ама бали мааму... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Юни 11, 2008 23:10 Заглавие: |
|
|
Както изтриеш ЕЕпрома нищо няма да се промени.ако напреженията са добре работата е от чипсета. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|